TeknoBalta
PlayStation

1 Yıllık PlayStation Plus Üyeliği Şuan İndirimli Fiyat İle Satılıyor

1 Yıllık PlayStation Plus Üyeliği Şuan İndirimli Fiyat İle Satılıyor

Sony, Mart 2018 için birbirinden güzel ücretsiz PlayStation Plus oyunları duyurmuştu. Bu oyunlar, birçok oyuncu mutlaka heyecanlanmıştır ama hem heyecanlanıp, hem de PS Plus aboneliği olmayan oyuncular ne yapacak? Sony Türkiye ekibi bu durumu da düşünerek 1 yıllık PlayStation Plus abonelik satın alımlarında yüzde 25 kadar bir indirim başlattı. Yani, normalde 180 TL olan yıllık abonelik, şu an PlayStation Store üzerinde 135 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Eğer aboneliğinizi yenilemenin zamanı geldiyse veya direkt olarak PlayStation Plus almayı düşünüyorsanız, bu fırsatı kaçırmak istemezsiniz. Benim yıllık aboneliğim Mart 2018 sonunda bitecekti, belli ki yenilemek için en doğru zaman şimdi!

sonyden-playstation-4-icin-beklenen-aciklama-geldisVB3EirauE6C-WbBxowVXw

PlayStation Store sayfasında yüzde 25 indirimli PS Plus sayfasındaki açıklamalar ise, “12 aylık PlayStation Plus üyeliğinde %25 tasarruf edin. Bu promosyon 2 Mart 2018 saat 13:00’te (TSİ) başlayacak ve 23 Mart 2018 saat 13:00’te (TSİ) bitecektir. Katılımcılar en az 7 yaşında olmalıdır ve 18 yaşından küçük kullanıcılar ebeveynlerinden onay almalıdır; Almanya’daki kullanıcıların en az 18 yaşında olması gerekir. Bu abonelik, ücreti ödenmeye devam eden bir aboneliktir ve her yıl cüzdanınızdan 179,99 TL tutarında tekrarlayan bir abonelik ücreti düşülecektir. PlayStation Plus, dünyanın en büyük yeni nesil oyuncu topluluğuna ev sahipliği yapıyor. Aboneliğinizi istediğiniz zaman, geçerli yılın sonunda sona erecek şekilde iptal edebilirsiniz. Bu, gelecekteki abonelik ücretlerini durduracaktır ancak zaten yapılan ödemeleri iadesini alamazsınız.” şeklinde.

İNDİRİMLİ FİYATLARDAN YARALANMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Benzer Yazılar

PlayStation Store’da Yaz İndirimleri!

Mertianz

PlayStation 4 5.00 Güncellemesi İçin Kayıtları Başladı!

Mertianz

Playstation 5’in Özellikleri, Fiyatı ve Tanıtım Tarihi!

Caner Erdoğan

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster