TeknoBalta
Haberler iOS Mobil Haberleri

29 Ekim’e Özel App Store!

29 Ekim’e Özel App Store!

Apple’ın uygulama mağazası App Store, bugün yeni bir sayfayı açıyor, yalnız Türkiye’ye de!.Türkiye’de uygulama ekonomisi ve geliştirici ekosistemi her geçen gün gelişiyor ve büyüyor. Dünyanın en büyük uygulama mağazası App Store, her gün kullanıcılara ulaşan ve devamlı güncellenen uygulama önerileri, uygulamaları ve süreçlerini özetleyen geliştirici hikayeleri ve değişik ihtiyaçlara yönelik tavsiye listeleri ile de yerli uygulama geliştiricilere destek oluyor ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Türkiye’de büyüyen uygulama ekosistemine yön veren kabiliyetleri kutlamak için Türkiye’ye hususi bir kısmı bugün kullanıcılara sunmaya başlıyor.

Bugün sekmesinde her ay tertipli olarak yayınlayacak “Yeni ve yerli 🇹🇷” yazı dizisinde en iyi yerli oyun ve uygulamaların yanı sıra dikkat çeken güncellemeler öne çıkartılarak, dünyaya esin veren hikayeler okuyucularla paylaşılacak.

Serinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yayına çıkacak ilk yazısında dünyayı avucunun içine alan ve tamamen Türkçe olan ilk meditasyon ve farkındalık uygulamasını, paylaşımlarına hareket katacak yepyeni toplumsal öykü düzenleyicisini, iki genç girişimcinin uzay ötesine uzanan serüven oyununu ve ailenin tüm bireylerinin keyifle izleyeceği programlarıyla App Store radarına takılan yenilenmiş bir streaming platformunu mercek altına alıyor.

Benzer Yazılar

Güneş’den Hem Tasarruf edin Hemden Korunun!

Mertianz

Lenovo , Yeni Telefonu Olan S5’i duyurdu ve Özellikleri Nelerdir?

Mertianz

Siyah Kristal: Direniş Çağı Fragmanı Yayınlandı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster