TeknoBalta
Apple Donanım Haberleri Haberler iOS iPhone Mobil Haberleri Telefon

Apple’da, Ses ile Effektli Animoji’ler Üzerinde Çalışıyor!

Apple’da, Ses ile Effektli Animoji’ler Üzerinde Çalışıyor!

Apple, kendi kişisel avatarınızı oluşturabildiğiniz Memoji’leri, iOS 12 ile kullanıcılarına sunmuştu. Şirketin yeni patent başvurusuna göre ses efektli Animojiler için çalışmalar başladı.

Apple’ın 22 Kasım’da ortaya çıkan “Yüz İfadelerine Dayanan Ses Efektleri” adlı patent başvurusuna göre, şirket Animojiler için ses efektleri üzerinde çalışıyor.

Bu, Cupertino’lu şirketin, kullanıcılarına belirli ifadeler veya seslerle bir video kaydetmesine, daha sonra bunu Animoji formundaki diğer ses efektleriyle değiştirmesine izin vereceğini gösteriyor.

Ses efektli Animoji’lerin en dikkat çeken özelliği, kendi sesinizi bir köpeğin Animoji formatındaki sesiyle değiştirebiliyor olmanız. Böylece, bir video çekerek Animoji’nize taklit etmesi gereken yüz ifadelerini sağladıktan sonra, ekleyeceğiniz ses efektine göre, sesinizi değiştirip yeni bir Animoji elde edebileceksiniz.

Apple, yeni özelliği kısa bir süre içinde kullanıcılarına sunabilir.

Benzer Yazılar

Skype’da 50 Kişilik Görüntülü Konferans Görüşmeleri Test Ediliyor!

Caner Erdoğan

Energizer, 18.000 mAh bataryalı telefonunu tanıttı!

Ömer

Multi-tier Caching (MTC) Technology (Çok Katmanlı ÖnBellek Teknolojisi) – Barracuda Nedir?

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster