TeknoBalta
Haberler

Apple’ın Kablosuz şarj aleti olan AirPower’ın çıkış tarihi ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı!

Apple’ın Kablosuz şarj aleti olan AirPower’ın çıkış tarihi ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı!

Şimdi ise gözler bir kez daha çıkışı bir türlü olmayan kablosuz şarj istasyonu Apple AirPower’a çevrildi. iPhone X lansmanından bu yana bir türlü satışa sunulamayan ürün için yeni iddialar söz konusu. Peki, Apple AirPower çıkış tarihi için son gelişmeler neler? Tam olarak çıkış tarihi belli mi?

Apple AirPower ne zaman satışa çıkacak?

iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR akıllı telefonların lansmanında tanıtılacağı düşünülen Apple kablosuz şarj aksesuarı bekleyenlerini yine hüsrana uğratmıştı. Şimdi ise Apple AirPower’ın artık Mart ayı sonunda satışa çıkacağı söyleniyor.

iPhone, Apple Watch ve AirPods cihazların kablosuz olarak şarj edilmesini sağlayacak ürünün Apple için büyük utanç ve prestij kaybı yaşattığı olduğu söyleniyor. Apple web sitesinde iPhone XS ve ikinci nesil AirPods’un yer aldığı bir görselin tespit edilmiş olması da iddiaları iyice güçlendi.

Daha önceki iddialar AirPower’ın Ocak üretimine Ocak ayı sonunda görülüyor. Şirketin bu ay da ürününü satışa sunmaması durumunda ise artık her zaman olduğu gibi Eylül ayında gerçekleştirilecek 2019 iPhone modellerinin lansmanını beklememiz gerekecek galiba.

Benzer Yazılar

Batman v Superman Açılış Haftasında 137 Milyon Dolar Hasılat Yaptı

Mertianz

ORIGIN ACCESS’E 8 Yeni Oyun Geliyor

Mertianz

Tiger Knight’a Gladyatör Arenası En Yakında Sizlerle!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster