TeknoBalta
Sinema

Aquaman’in 2. Filminin Çıkış Tarihi Twitter’da Açıklandı!

Aquaman’in 2. Filminin Çıkış Tarihi Twitter’da Açıklandı!

Hollywood Reporter’ın muhabirlerinden Borys Kit’in Twitter hesabından paylaştığı gönderiye göre film, ilk filmden 4 yıl sonra yani 16 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek.
Bilgilere göre ilk filmin senaristi James Wan’ın, ikinci filmde de bu görevi üstlenip üstlenmeyeceği daha belli olmadı. Warner Bros. yayınladığı son açıklamada, ünlü senaristle hala kontrat üzerinde anlaşmaya çalıştıklarını belirtti fakat yönetmenin ilk filmde senaristin yarattığı dünyaya adeta aşık olmasından sonra, James Wan muhtemelen ikinci filmde de tekrar senarist koltuğuna oturacak.

Aquaman 2 için bekleyiş, Wonder Woman’ın devam filmi Wonder Woman 1984’ten 2 yıl sonrasına kadar sürecek. İlk filmden sonra DC sinematik evreninin en başarılı eserlerinden olan Wonder Woman, gelecek olan ikinci filmiyle izleyici kitlesinin beklentisini Aquaman 2’nin çıkışına kadar karşılayacak gibi gözüküyor.

Benzer Yazılar

GOETIA Steam de çıktı! Ücretsiz de deniyebilirsiniz!

TeknoBalta

FANTASTIC BEASTS AND WHERE TO FIND THEM FRAGMANLARI

TeknoBalta

Donald Duck (DuckTales) Çizgi Seri Olarak Geri Geliyor!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster