TeknoBalta
Oyun Haberleri

Battlefield 5 hakkında yeni bilgiler!

Battlefield 5 hakkında yeni bilgiler!

EA Games’in yakında duyuracağı yeni Battlefield oyunun 2. Dünya Savaşı’nda geçeceği konuşuluyor.

Battlefield 1 ile oldukça başarılı bir satış yakalayan EA, yeni Battlefield oyunu üzerine çalışmalara başladı. 25 milyon satışı geçen BF1’in ardından gelecek oyunun Battlefield 2 değil, Battlefield 5 adını alacağı söyleniyor. Bu durumda Electronic Arts, BF1 istisnasını geride bırakarak seriye Battlefield 4’ten devam edecek.

 

Söylentiye göre yeni Battlefield, 2. Dünya Savaşı’nı konu alan bir oyun olacak. Bildiğiniz üzere Call of Duty’nin son oyunu da aynı dönemde geçiyordu. FPS dünyasının en büyük rekabeti, bir kez daha benzer konuya sahip oyunların birbiri ardına piyasaya çıkmasını sağlayacak.

Battlefield 5, serinin 2009’dan bu yana ilk defa 2. Dünya Savaşı’na döneceği oyun olacak. DICE tarafından geliştirilecek oyunun sonbahar aylarında piyasaya çıkması bekleniyor. Bakalım EA, yeni Battlefield ile nasıl bir 2. Dünya Savaşı tecrübesi sunacak.

Benzer Yazılar

CS:GO 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Sorunu

Mertianz

GTA VI’nın Haritası Amerika Kıtası mı Olacak?

Mertianz

E3’te Bethesda Neler Gösterecek?

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster