TeknoBalta
Android Güncel Haberler Mobil Mobil Haberleri Teknoloji Haberleri Telefon

BİM Şimdi de Ucuza Samsung Galaxy Note 8 Satıyor!

BİM Şimdi de Ucuza Samsung Galaxy Note 8 Satıyor!

Ülkemizde ürünleri uygun fiyatlarda satışa sunmasıyla tanınan BİM, geçtiğimiz günlerde Apple’ın telefonu olan iPhone X’i piyasa fiyatından çok daha ucuza satmaya başarmıştı. Uygun fiyat politikasını kurulduğu günden bu yana bozulmayan BİM, Samsung Galaxy Note 8 modelini 23 Mart’ tarihinden itibaren mağazalarında satışa verecek. Fiyatın ucuz olması akıllarda soru işaretleri bırakmıyor değil. Ürünün afişinde “2 Yıl Garantili” ifadesi yer alıyor ancak Samsung Türkiye garantisi olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Ayrıca ürün afişinde işlemci çipsetinin Snapdragon 835 yazıyor. Bildiğimiz üzere bu işlemci, Kuzey Amerika ve birkaç farklı ülkede satılan Note 8 modellerinde yer alıyor. Türkiye’de satılan Samsung Türkiye garantili Galaxy Note 8 modellerinin ise işlemcisi Exynos 8895 çipsetidir. Bağzı Bilgilere Göre BİM’in bazı mağazalarına Galaxy Note 8 modelinin geleceğinin haberi henüz açıklanmamış. Bu durum, satışın sınırlı bölgelerde olacağı ihtimalini veriyor.

Benzer Yazılar

Hearthstone’nun Yeni Ek Paketi Whispers of the Old Gods Duyuruldu!

Mertianz

Mirror’s Edge: Catalyst’in Kapalı Beta Tarihi Açıklandı!

Mertianz

Starbucks Mobil Uygulaması – İlk Kahve BEDAVA!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster