TeknoBalta
Mobil Haberleri WhatsApp

Bu Yılbaşıda WhatsApp Çöktü

Bu Yılbaşıda WhatsApp Çöktü

Popüler mesajlaşma ağı WhatsApp bu sene de yeni yıla girerken çöktü. Bir süredir WhatsApp’ta iletişim sağlanamıyor.1 milyardan fazla kullanıcısıyla en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta bugün akşam saatlerinde ciddi bir sorun yaşandı. Muhtemelen uygulamanın sunucularından dolayı yaşanan sorunda kullanıcıların birbirleriyle iletişimi kesildi. Belirtilene göre kullanıcılar bir süre birbirlerine mesaj gönderemediler, mesaj alamadılar.

whatsapp-ipuclari-resim

Global BİR KESİNTİ

Şu anda Down Detector sitesine göz attığımızda sorunun küresel olduğunu anlayabiliyoruz. Zira çok farklı bölgelerden WhatsApp’ın çöktüğünü dile getiren yüzlerce insan mevcut. Aynı şekilde Twitter’dan da benzer yorumlar alıyoruz.Öte yandan daha önce de yeni yıla girerken benzer şekilde bir kesinti yaşanmıştı. Bu rastlantıdan da bu kesintinin sunuculardaki yoğunluktan olabileceğini anlıyoruz.

 

Benzer Yazılar

Akıllı Telefon Kullananların Sayısı Dünyada 3 Milyarı Geçecek!

TeknoBalta

Huawei Enjoy 7S Çin’de Piyasaya Çıktı

Mertianz

Apple, Türkiye’deki İphone’lar İçin Yeni Pil Değişim Fiyatlarını Açıkladı!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster