TeknoBalta
Microsoft

Büyük Windows 10 güncellemesi yolda!

Büyük Windows 10 güncellemesi yolda!

Microsoft, Redstone 4’ün final sürümünü yakında piyasaya sürecek.

Windows 10’un yeni büyük güncellemesine az bir süre kaldı. Spring Creators Update adı verilen güncelleme, her büyük Windows güncellemesinde olduğu gibi çok sayıda yenilikle gelecek. Microsoft bu sürümü uzun bir süredir Insider kullanıcılarıyla test ediyor.

Şirket, Windows 10 Insider Preview Build 17128 (RS4) sürümünü yayınladı. Yeni sürüm, bir önceki 17128 (RS4) sürümüne göre sadece bir yenilik içeriyor; sağ alttaki ön izleme sürümü filigranı kaldırılmış. Son kontrolleri gerçekleştirmeye başladığını duyuran Microsoft, Spring Creators Update’i yayınlamaya hazırlanıyor.

Yeni sürümle birlikte Cortana Show Me adındaki yeni uygulamanın da duyurusu yapıldı. Mağaza’dan indirilebilen Cortana Show Me, kullanıcılara Ayarlar menüsü üzerinden değişiklik yapmalarında yardımcı oluyor. Türk kullanıcılar Cortana henüz Türkçe yayınlanmadığı için muhtemelen Cortana Show Me’den faydalanamayacak.

Benzer Yazılar

iTunes, Microsoft Store’amı Gelecek?

Mertianz

Windows 10 S, diğer Windows 10 sürümleriyle birleşiyor!

TeknoBalta

Playstation 4’e Kopya Oyunu Açabilen Jailbreak mi Geliyor?

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster