TeknoBalta
Oyun Haberleri

Call of Duty 4 – Blackout modu 1 haftalığına ücretsiz oldu!

Call of Duty 4 – Blackout modu 1 haftalığına ücretsiz oldu!

Geçtiğimiz yılın en başarılı oyunlarından biri olan Call of Duty: Black Ops 4, Blackout adındaki Battle Royale moduyla da dikkatleri çekmişti. Fortnite ve PUBG’ye rakip olan Blackout, şimdi bir hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek.

Activision ve Treyarch’ın yaptığı duyuruya göre, bugünden itibaren 24 Ocak tarihine kadar Call of Duty: Black Ops 4 sahibi olmayan oyuncular da Blackout’u oynayabilecek. Bu süreçte oyuncuların Black Ops 4’ü almaya değer bir oyun olup olmadığına karar vermesi bekleniyor. Tabii ki hedefte Fortnite ve PUBG oyuncuları bulunuyor.

Blackout’u beğenen ve oynamaya karar veren oyuncuların, komple Call of Duty: Black Ops 4’ü satın almalarına gerek yok. Yarı fiyatına satılan Battle Edition sürümü, multiplayer modlarını ve Blackout modunu içeriyor. Eğer diğer modlar ilginizi çekmiyorsa, yalnızca sürümü almanız yeterli olacaktır.

Benzer Yazılar

Valve’nin geliştireceği bir kart oyunu olan Artifact hakkındaki bilinen tüm bilgileri topladık!

TeknoBalta

FIFA 18 En İyi Şut Gücüne Sahip Olan Futbolcular

Mertianz

NBA 2K18 Demo Tarihi Kesinleşti

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster