TeknoBalta
Otomobil Haberleri

Citroen’in Yeni Modeli Berlingo Türkiyede!

Citroen’in Yeni Modeli Berlingo Türkiyede!

Hafif ticari araç sektörünün zirvesini hedefleyen Citroen bu hamleyle pozisyonunu da güçlendirmiş oldu. Berlingo, PSA’nın EMP2 platformuna geçtikten sonra segmentinin en geniş iç hacimli araçlarından biriden olmaya hak kazandı. 775 litre bagaja ve 3500 litre yükleme hacmine sahip. Berlingo iki farklı donanım paketi ile türkiyeye geldi. Bu paketlerden ilki Feeli, giriş seviyesi modeli. Bu pakette elektronik park freni, viraj aydınlatmalı sis farı, yokuş kalkış desteği gibi aracın güvenliğine sahip olan özellikleri barındıracak. Güvenlik Plus paketi için ise 3500 TL ödeyerek yorgunluk uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, otomatik yağmur sensörü ve trafik levhası özelliklerinede sahip olabilirsiniz.

Berlingo, PSA grubundaki motor seçenekleri ile satışa çıkarken, bu motorlar 110 beygirlik 1.2 L Pure Tech ve 100 beygir 1.6 L BlueHDI dizel olacak. Ayrıca Shine donanım paketine özel olarak 130 beygirlik 1.5 litrelik BlueHDI motora sahip versiyon da satışa çıkacak. Ayrıca araçta 8 farklı renk seçeneğinide seçmede sahipsiniz. Fiyatları ise; Berlingo Combi 1.2 L PureTech 99 bin, 1.6 L Blue HDI ise 112 bin TL fiyatla satışta. Berlingo Combi Shine’ın fiyatı ise 125 bin TL. Berlingo Panelvan ise 121 bin TL.

Benzer Yazılar

Volkswagen’in Pikes Peak Adındaki Elektrikli Aracı Hız Rekorunu Kırdı

TeknoBalta

lamborghini Urus Yakında Yollarda!

TeknoBalta

Yeni Peugeot 508 Tanıtıldı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster