TeknoBalta
Oyun Haberleri

Conan Exiles, bu haftasonu boyunca Steam’den ücretsiz olarak oynanabilecek!

Conan Exiles, bu haftasonu boyunca Steam’den ücretsiz olarak oynanabilecek!

Rol yapma oyunları arasında çıplaklığı ve vahşiliğiyle öne çıkan oyun Conan Exiles, bu haftasonu Steam’de ücretsiz deneyebilecek. Hyborian Çağı’nda kapışmaya hazır olan herkes bu haftasonu oyunu oynayabilecek.

Oyuncular, oyunda yeni olan her şeyi bu hafta sonu oynayabilecek. Hazırlanan basın açıklamasına göre oyuna iki yeni bölge eklenenmesi planlanıyor. Bunların biri kurak bir çöl, diğeri ise karlı ve buzlu bir bölge bir bölge olması bekleniyor. Oyuna tırmanma ve çiftçilik gibi yeni mekanikler eklenecek, dövüş sistemi üzerinde değişiklik uygulanacak ve yeni zindan türleri eklenecek.

Oyunun yapımcısı olan Funcom’un Dune evreninde geçen bir oyun üzerinde de çalıştığı öğrenildi. Funcom yeni oyununu, Legendary Pictures’ın yapacağı filmle aynı dönemde çıkartacak. Kitap serisi oldukça başarılı olan Dune’un filmi de aynı başarıyı yakalarsa, Funcom turnayı gözünden vurabilir.

Bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olan Conan Exiles oyunu oldukça olumlu yorumlar almıştı. Hem oyuncuların hem de eleştirmenlerin beğenisini kazanan Conan Exiles, açık dünya hayatta kalma oyunlarının kültlerinden biri olacağı söylenmişti

Benzer Yazılar

Assetto Corsa 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Haftasonuna Özel Steam’de İki Oyun Ücretsiz

Mertianz

Assassin’s Creed IV: Black Flag Bir Süreliğine Ücretsiz!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster