TeknoBalta
Oyun

The Crew 2’nin çıkış tarihi duyuruldu!

The Crew 2’nin çıkış tarihi duyuruldu!

The Crew 2 resmi çıkış tarihi duyurusuyla beta başvuruları da açıldı.

Ubisoft’un yeni açık dünya yarış oyunu The Crew 2, normalde bu ay piyasaya çıkacaktı. 2017’nin sonunda yapılan bir duyuruyla 2018’in Nisan – Eylül ayları arasına ertelenen The Crew 2’nin çıkış tarihi netleşti. Oyun 29 Haziran’da piyasaya çıkıyor.

Ubisoft, oyunun “Motor Edition” isimli özel paketiyle ilgili bazı bilgiler verdi. SteelBook kutusuna sahip olacak özel sürümün beraberinde 30×15 santim boyutunda bir plaka verilecek. 63×50 santim boyutunda bir harita da Motor Edition paketine dahil edilecek. Motor Edition, oyunun Gold Edition sürümünden 10 dolar daha pahalı olacak. Motor Edition’ın PC sürümünün satılıp satılmayacağı ise bilinmiyor.

The Crew 2 için beta başvuruları da açıldı. Oyunun beta sürecinin ne zaman başlayacağı ise bilinmiyor. Ubisoft tüm bu bilgilerin yanında bir fragman yayınladı. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=17GjieBtaB0″ /]

Benzer Yazılar

Yeni 60hz Sunucuları Rainbow Six: Siege’e Bugün Geliyor!

Mertianz

PUBG’nin XBOXda Kaç Oyuncusu Var?

Mertianz

Jurassic World Evolution’ın Sistem Gereksinimleri Duyuruldu!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster