TeknoBalta
Güncel Haberler Haberler Oyun Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077’nin Sistem Gereksinimleri Bilgisayarları zorlar mı?

Cyberpunk 2077’nin Sistem Gereksinimleri Bilgisayarları zorlar mı?


The Witcher serisi sayesinde kendini kanıtlayan CD Projekt Red’in heyecanla beklenen oyunu Cyberpunk 2077 hakkında bilgiler ortaya çıktı. Cyberpunk 2077’de kendi karakterimizi oluşturabileceğimiz söylenmişti. Şimdi ise firmanın başkanı olan Adam Kicinski, dün düzenlediği finansal raporlara dair yaptığı açıklamalarda, Cyberpunk 2077’nin yeni ekran kartlarını biraz zorlayacağını söyledi.

CD Projekt Red’in optimizasyon açısından güzel bir iş ortaya koyacağından eminiz fakat Cyberpunk 2077, görünüşe göre PC’de güçlü bir ekran kartı isteyecek. The Witcher 3 Wild Hunt’ı geliştirirken her türlü grafik teknolojisinden yararlanan CD Projekt Red, Nvidia ile ortak olmuştu.

Oyunun konsollarda oyunun nasıl olacağı hakkında açıklama yapmayan Kicinski’nin verdiği bu bilgilere bakılırsa, aslında Cyberpunk 2077’nin PlayStation 5 ve yeni gelecek Xbox konsolu için geliştirildiğini söyleyebiliriz.

Benzer Yazılar

2018’nin En Kötü Filmleri

TeknoBalta

Grand Theft Auto Online İçin Güncelleştirmeler Duyuruldu

TeknoBalta

Hitman Sistem Gereksinimleri

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster