TeknoBalta
Bedava Oyun

Dead by Daylight bu haftasonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek!

Dead by Daylight bu haftasonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek!

Behaviour Interactive oyun stüdyoları tarafından geliştirilen 1 kişinin 4 kişiye karşı olduğu korku oyunu Dead by Daylight, çıkış yıl dönümüne özel olarak düzenlenecek olan etkinliğe çok az bir süre kala hafta sonu süresince ücretsiz olarak oynanabilir hâle geldi. Oyunculara sunulan bu fırsat ne yazık ki sadece PC platformunda bulunuyor.

28 Mayıs saat 20.00’a (TSİ) kadar Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilecek olan korku oyununun kendisi ve DLC ek paketleri, 31 Mayıs saat 22.00’da başlayacak olan yıl dönümü canlı yayınına kadar tam %50 ve üzerinde indirimlerle karşılaşabilirsiniz. Bu doğrultuda oyunu deneyen ve memnun kalan oyuncular, indirimden yararlanarak Dead by Daylight’ı uygun bir fiyatla oynayabilecekler.

Oyunun yapımcısı ise canlı yayın hakkında: “Buradaki amacımız, Dead by Daylight’ın 4. yılı ile beraber oyunda ne gibi değişiklikler yapılacağını sizlere açık bir şekilde sunmak.” açıklamalarında bulunurken, oyunun sürekliliğini sağlamak için yeniden yapılandırmaların ve yeni eşyaların ekleneceğini de sözlerine ekledi. Dead by Daylight’ı %50’den fazla indirimle satın almak için Steam’e uğrayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

GUACAMELEE! SUPER TURBO CHAMPIONSHIP EDITION Oyunu Steam Key Olarak Bedava!

TeknoBalta

One Shot – Bedava Oyun!

TeknoBalta

Bugün Ücretsiz Olan Oyunlar – 17.05.2019

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster