TeknoBalta
Oyun Haberleri

Detroit: Become Human Oyununun Son 3 Yıldaki Grafikleri Karşılaştırıldı

Detroit: Become Human Oyununun Son 3 Yıldaki Grafikleri Karşılaştırıldı

25 Mayıs 2018 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirecek olan Detroit: Become Human, 2016 senesinden beri düzenli olarak bizlere gösteriliyor. Oyun, ya sinematik bir video ile karşımıza çıkıyordu, ya da sürekli aynı demo oynatılıyordu. Tabii aynı demo, hani şu çatıdaki çocuğu kurtarmaya çalıştığımız anlar, 3 senedir gösterildiği için, bir YouTube içerik üreticisi de, oyunun bu demo sırasındaki grafiklerini karşılaştırdı. Ortaya ise oldukça ilginç bir sonuç çıktı. Anlaşılan o ki, 2016 senesinden beri bu oyunun grafikleri bir hayli düşürülmüş. Tabii bu bir sorun mu? Benim için kesinlikle değil, oyun yine de güzel görünmekte.

Cycu1 isimli YouTube içerik üreticisi tarafından yayımlanan bu yeni videoda, Detroit: Become Human oyununun grafiklerinin her sene biraz daha düşürüldüğü görünmekte. Tabii 2018 senesinden alınan videonun çözünürlüğü genel olarak kötü görünüyor ama doku kalitesinin ciddi anlamda düşürüldüğünü anlamak için videonun 4K çözünürlüğe sahip olmasına da bence gerek yok. Yine de oyun 2018 senesindeki hali ile oldukça güzel görünmekte, en azından göze hitap ediyor. Peki, bu grafik karşılaştırması hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

2038 yılındaki yakın geleceğin Detroit’ine adım at ve amaçları sadece insanlara hizmet etmek olan gelişmiş androidlerle yenilenmiş bir şehri keşfet. Tabii tüm bunlar değişmek üzere… Kaosun eşiğinde duran bu cesur yeni dünyada üç android karakterin rolünü üstlen. Kararların, bu yoğun ve pek çok farklı kola ayrılan hikâyenin gidişatını büyük ölçüde etkileyecek. Binlerce seçim ve onlarca sonla, Detroit’in geleceğini ne yönde değiştireceksin?

[arve url=”https://youtu.be/UXUMZr8ErGo” /]

Benzer Yazılar

Bir zamanlar popülerlik derecesi artan Conan Exiles, tam sürüme ulaştı!

TeknoBalta

Call of Duty Infinite Warfare Silah Yapmak

Mertianz

Sony PS4 İçin Mini Kontrolcü Tanıttı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster