TeknoBalta
Dota-2-Reborn-beta-tüm-detaylar
Genel Güncel Haberler Oyun Haberleri

DOTA 2: Reborn Duyuruldu!

Yeni arayüz, yeni motor, yeni bir oynanış…

İlk yolculuğuna Warcraft 3’ün bir haritası olarak başlayan DOTA, video oyunları dünyasına MOBA terimini hediye etmişti. Daha sonra Warcraft’tan ayrılıp, Valve’in Source motoru ile ikinci defa karşımıza çıkan Dota 2, yıllardır Steam’in en çok oynanan oyunlarından birisi.

Valve-Announces-Dota-2-Reborn-Beta-with-New-Engine-New-Interface-484202-3

Bugün ise sürpriz bir şekilde Dota 2 blog’unda Dota 2 Reborn duyuruldu. Blog’da yapılan açıklamada oyunun baştan aşağı yenileneceği, oyun motorunun değişeceği (Source Engine 2), arayüzün yeniden tasarlanacağı açıklanmış durumda. Önümüzdeki haftalarda oyunun açık beta’sına dair bilgilerin paylaşılacağı bildirilmiş.

Amaçlarının oynanış tarzını ve hero’ların görünüşlerini mümkün olduğunca aynı tutmak olduğunu belirten yapımcılar, aynı Dota 2’de olduğu gibi oyunculardan gelen bildirimleri dikkatle takip edecek. Dota 2: Reborn’nun resmi internet sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

FIFA 18 Fransa 1.Ligi’nin En İyi Oyuncuları 20-30

Mertianz

E3 2017’de Final Fantasy XV: Monster of the Deep Detayları

Mertianz

Euro Truck Simulator 2 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Sorunu

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster