TeknoBalta
Oyun Oyun Haberleri

Dota 2’nin Earthshaker Karakterinin Arcana Kostümü Çıktı!

Dota 2’nin Earthshaker Karakterinin Arcana Kostümü Çıktı!

MOBA kategorisinde en fazla oyuncusu olanlardan bir tanesi olan Dota 2, her geçtiğimiz gün oyuncu sayısı çoğalıyor. Ayrıca mekanikleriyle oyuncularını sardırtan oyun yakın zamanda Dünya şampiyonası düzenlenecek. The International olarak adlandırılan her bir dünya şampiyonasından önce Battle Pass dergisi çıkartan Valve, bu kez yeni Battle Pass dergisini alan oyunculara Earthshaker’ın kostümü olarak Arcana’yı verecek. TI9 Battle Pass dergisinde 365. seviyeye ulaşan oyuncuların açabileceği kostüm, destek rolünde oynayan oyuncuların arasında ise oldukça sevilecek gibi gözüküyor.

Oyunun en güçlü ve agresif destek karakterlerinden bir tanesi olan Earthshaker’ın yeni kostümü oyuncuların oldukça gözdesi olmuş diyebiliriz. Planetfall Earthshaker Arcana adındaki kostümde Echo Slam, Enchant Totem, Blink Dagger ve sersemletme efektleri bulunuyor. Ayrıca kostümü mağazadan alanlara ise özel bir ses paketi de dahil edilecek.


Benzer Yazılar

Forza Horizon 4’ün XBOX ve PC için demosu yayınlandı!

Ömer

PUBG’ye Yeni Gelecek Kış Haritası

Mertianz

Yeni RPG Oyunu I AM SETSUNA Steamde 19 Temmuzda Çıkıcak!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster