TeknoBalta
Oyun Haberleri

Dying Light 2’nin Ne Zaman Çıkacağı Açıklandı!

Dying Light 2’nin Ne Zaman Çıkacağı Açıklandı!

Techland, Dying Light 2’nin 2020 ilkbaharında çıkacağını açıkladı. Ayrıca E3 2019’a özel Dying Light 2 için yeni bir video paylaşıldı.


Dying Light 2’nin hikayesini, konusunu merak edenler için alttaki yazımızıda okuyabilirsiniz. 

“İnsanlık virüse karşı verdiği savaşı kaybedeli 15 yıl oldu. Ayakta kalan son büyük insan yerleşimi, modern karanlık çağda acımasız ve hastalıklı bir dünyada varoluş mücadelesi veriyor. Gün içinde eşkıyalar, farklı gruplar ve açlıktan kırılan afetzedeler sokaklarda hurda avına çıkıyor, bazen gerekirse şiddet kullanarak bulduklarını başkalarının elinden alıyor. Geceleriyse marazlılar sarıyor her yanı. Yaşayanları avlamak için saklandıkları o karanlık yerlerden çıkıyorlar. Adın Aiden Caldwell. Marazlı bir afetzedesin. Sıra dışı çevikliğin ve vahşi dövüş becerilerin, seni bu tehlikeli dünyada güçlü bir müttefik ve kıymetli bir varlık haline getiriyor. Başkalarının başaramadığı şeyleri başarıyorsun. Kimsenin cesaret edemediği yerlere giriyorsun. Eşsiz yeteneklerinle, bu çürüyen metropolde değişimi sağlamak senin elinde.”

Benzer Yazılar

Xbox One’da PUBG 3 Milyon Satıcısına Ulaştı!

Mertianz

PUBG Yeni Bir Rekor Kırdı

Mertianz

PUBG LITE sistem gereksinimleri ortaya çıktı!

Ömer

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster