TeknoBalta
Dizi Haberleri

İlk Türk Netflix dizisi Hakan: Muhafız’ın kamera arkası görüntüleri yayınlandı!

İlk Türk Netflix dizisi Hakan: Muhafız’ın kamera arkası görüntüleri yayınlandı!

14 Aralık 2018’de yayınlanan ve daha ilk sezonun yayınlanmasının hemen ardından 4. sezona dek onay alan diziye ait ilk kamera arkası görüntüleri yayımlandı.

Netflix Türkiye’nin ilk orijinal yapımı olarak tarihe geçen Hakan: Muhafız, her ne kadar eleştirmenlerden vasat üstü yorumlar alsa da çok büyük ilgi çekti. Yapımın çılgın gibi izlenmesinin hemen ardından Netflix’ten 3. ve 4. sezonu için de onay gecikmedi.

2019 yılında ikinci sezonunu izleyeceğimiz Hakan: Muhafız’ı özleyenlerdenseniz, yayınlanan kamera arkası görüntüleri sizleri bir miktar keyiflendirecektir. 2.5 dakikalık oldukça keyifli videoda, Hey Douglas’ın diziyle çok uyumlu soundtrack çalışmasını ve ekibin hummalı çalışmasını izlettiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal’ın Hakan: Muhafız kadrosuna katıldığı ve bölüm başı 30.000 TL’ye anlaştığı yönünde haberler gelmişti. Netflix cephesinden henüz resmi bir cevap verilmedi.

Dizinin kamera arkasına ait görüntülerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Çi 7.Bölümde Olaylar Karışıyor!

Mertianz

Game of Thrones 7. sezon 1. bölüm yayınlandı mı? ( Ne zaman yayınlancak?) (Yeni bölüm saat kaçta?)

Mertianz

Westworld – HBO’nun Yeni Dizisi [Video]

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster