TeknoBalta
Güncel Haberler

Ininal Cüzdan Kullanın ve LoL’de RP Kazanın!

Ininal Cüzdan Kullanın ve LoL’de RP Kazanın!

Oyuncular ve internet üzerinden alışveriş yapanlar arasında popüler olan Ininal, yarı yıl tatilinde oyuncular için çok güzel bir kampanya hazırlıyor. Ininal Cüzdan kullanarak güzel bir hediyenin sahibi olabilirsiniz.

Ininal Cüzdan kullanarak 400 RP sahibi olmak ister misiniz?

Ininal’ın Cüzdan kullanıcıları, 15 Ocak tarihinden itibaren 26 Ocak 2018 saat 00:00 tarihine kadar geçerli olan kampanyada, kişiselleştirilmiş (aktifleştirilmiş) kartları ve  hesapları üzerinden yapacakları 40 TL alışveriş sonrasında League of Legends oyununda kullanabilecekleri 400 RP’ye sahip olacak.500 kişinin kazanacağı 400 RP ise 26 Ocak tarihinde, bu ödülü kazanmayı hakeden kullanıcılarının telefonlarını kod şeklinde iletilecek. Kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için ise alışverişlerinizi Ininal Cüzdanı ile yapmanız gerekiyor.40 TL ödemenin uygulamanın içindeki epin bölümünden yapılması gerekiyor.

Benzer Yazılar

ESET, işlemcilerin açıklarına karşı yeni bir güncelleme yayınladı!

TeknoBalta

Takımlar Hazır, “Son Şampiyon” Kim Olacak?

Mertianz

2018 BAFTA TV Ödüllerinin Konuları ve Adayları Duyuruldu!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster