TeknoBalta
iOS

iOS 11.4.1 güncellemesi yayınlandı! Peki yenilikler neler?

iOS 11.4.1 güncellemesi yayınlandı! Peki yenilikler neler?

Apple, tüm iPhone ve iPad kullanıcılarına iOS 11.4.1 güncellemesini yayınladı. Güncelleme genel olarak hata düzeltmelerine ve iyileştirmelere odaklanıyor.

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan Apple, mobil işletim sistemini güncelleyerek iOS 11.4.1’i resmi olarak yayınladı. iOS işletim sistemine çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler getiren güncellemenin ardından Apple, mobil işletim sisteminin yeni sürümü olan iOS 12’ye daha fazla odaklanabilecek.

Hata düzeltmeleri ile iPhone ve iPad’lerin güvenliğini arttıran güncellemenin sürüm notları ise şu şekilde:

  • Bazı kullanıcıların yaşadığı Find My iPhone’da AirPods’ların bilinen son konumunun görüntülenememesi sorunu giderildi.
  • Borsa hesapları ile e-posta, rehber ve notlar senkronizasyonunun güvenliği arttırıldı.

Sürüm notları, iOS 11.4 kullanıcılarını isyan ettiren pil probleminin çözülüp çözülmediği hakkında herhangi bir bilgi vermiyor. Fakat tüm kullanıcıların cihazlarını güncellemesinin ardından sorunun devam edip etmediği anlaşılacaktır. Apple, iOS’a ek olarak TVOS, watchOS ve HomePod işletim sistemlerine de güncellemeler yayınladı.

Benzer Yazılar

iOS 11.3 güncellemesi ile ne gibi yenilikler geldi?

TeknoBalta

iPhone X’in Çentiğine Benzer LG G7’de de Opsiyonel Bir Çentik Olabilir!

Mertianz

iOS cihazınızı bir uygulama ile bir kodlama merkezine çevirebilirsiniz.

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster