TeknoBalta
iOS

iOS 12.1.3 sürümü yayınlandı!

iOS 12.1.3 sürümü yayınlandı!

iOS’un yayınlanan son sürümü iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları için indirmeye açıldı.

Apple, bir süredir beta testini yapmakta olduğu iOS 12.1.3’ün tam sürümünü yayınladı. iOS 12.1.3 düzeltme ağırlıklı bir güncelleme. Dolayısıyla bu güncellemeyle birlikte herhangi bir yenilik gelmiyor.

Mesajlar uygulamasında, fotoğraflar arasında kaydırmada yaşanan problemi gideren güncelleme, Paylaş butonu aracılığıyla paylaşılan fotoğraflardaki görüntü bozulmalarını da ortadan kaldırıyor. iPad Pro 2018’in sesinde yaşanabilen sorunları gideren iOS 12.1.3, 2018 model iPhone telefonların CarPlay sistemleriyle olan bağlantısının kesilmesi problemine de çözüm getiriyor.

Bu güncellemeyi indirmek için iOS cihazınızın Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi menüsüne gitmeniz gerekiyor. Güncelleme yapılırken telefonunuzun şarjının da %50’nin üstünde olduğundan emin olun. Hatta mümkünse güncellemeyi cihazınız şarj adaptörüne bağlıyken yapın.

Benzer Yazılar

Deus Ex Go Android ve IOS Oyunu

TeknoBalta

Gözde akıllı telefon markalardan biri olan Meizu’nun yeni cihazı sızdırıldı!

TeknoBalta

Apple, iOS 12’yi alacak bütün cihazlarını bildirdi!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası