TeknoBalta
Haberler Oyun Haberleri

Man of Medan İlk Oynayış Videosu Yayınlandı!

Man of Medan İlk Oynayış Videosu Yayınlandı!

Supermassive Games tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan yaklaşan interaktif bir drama korku oyunudur. 

The Dark Pictures Anthology yeni korku deneyimleri sunmak için tasarlanan bağımsız sinematik korku oyunu serisi olacak. Her bir oyun birbirinden bağımsız olacak ve yeni bir hikaye, yeni yerler ve yeni oyuncu karakterleri içerecek.The Dark Pictures Anthology’nin ilk oyunu Man of Medan’da dört genç Amerikalı İkinci Dünya Savaşı’ndan kalma bir enkazı bulmak için Güney Pasifik’te bir dalış gezisine çıkar. Fırtınanın bastırmasıyla birlikte gezileri kabusa döner.Oyuncular geminin kaptanı da dahil olmak üzere beş karakterin rolünü üstlenebilecek.Her bir oyun dallanan hikayeleri, yolları ve sayısız sonları ile tekrar oynanabilir şekilde tasarlanacak. Oyuncuların vereceği kararlar karakterlerin hayatta kalması için büyük önem taşıyacak.

Benzer Yazılar

Total War’ın yeni oyunu yayınlandı!

TeknoBalta

Fallout 4, PS3 ve Xbox 360’a Gelmeyecek

Mertianz

Bugün Ücretsiz Olan Oyunlar – 12.01.2019

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster