TeknoBalta
Sosyal Medya

Messenger, Instagram ve Whatsapp’ın birleşeceği resmiyet kazandı!

Messenger, Instagram ve Whatsapp’ın birleşeceği resmiyet kazandı!

Hatırlarsanız Mark Zuckerberg daha önceden Facebook Messenger, WhatsApp ve Instagram uygulamalarını birleştireceğini söylemişt.. Bu konu ile ilgili bir diğer önemli açıklama ise, F8 Geliştiriciler Konferansı sırasında Messenger’ın ürün sorumlusu Asha Sharma tarafından yapıldı.

F8 Geliştiriciler Konferansı’nda konuşan Asha Sharma, Facebook’un çatısı altında bulunan sosyal medya uygulamalarının yakın zaman içerisinde tek bir platformdan ulaşabileceğimizi resmi olarak açıkladı.

Kişisel gizliliğin ön planda olduğu bir platform geliştirdiklerini söyleyen Sharma, aynı zamanda bu platformun uçtan uca şifreleme ile korunacağının da altını çizdi.

Aynı zamanda Sharma, üç uygulamanın bir araya geleceği platformun arayüz tasarımı hakkında da bir takım bilgiler paylaştı. F8 Geliştiriciler Konferansı sırasında paylaşılan bilgilere göre, üç uygulamanın arayüz tasarımında herhangi bir değişikliğin meydana gelmeyeceğini görmekteyiz.

WhatsApp, Facebook Messenger ve Instagram uygulamalarını tek bir çatıda toplayacak olan yetkililer, kullanıcıların mesajlara daha hızlı ve rahat bir şekilde cevap verebilmesine de olanak sağlayacak. Bu platformun ise ne zaman tanıtılacağı bilinmiyor.

Benzer Yazılar

Facebook’a Felaket Ötesi Ceza Geliyor!

Mertianz

Instagram hikayelere GIF animasyonları geliyor.

TeknoBalta

Snapchat’e Giphy’nin GIF Kütüphanesi Geldi

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster