TeknoBalta
Sektörel Haberler

Netflix’in ucuz mobil paketi test aşamasına girdi!

Netflix’in ucuz mobil paketi test aşamasına girdi!

Kullanıcı kitlesini daha da genişletmek isteyen Netflix, bir süredir uygun fiyatlı abonelik servisi üzerinde çalışılmaya başlanıldı. Bu doğrultuda geliştirilen ucuz Netflix mobil servisi şu an Hindistan’da test ediliyor.

Bildiğiniz üzere Netlix‘te Temel, Standart ve Özel olmak üzere üç farklı abonelik seçenekleri var.

Bu abonelik seçeneğine ek olarak, şu sıralar dördüncü bir seçenek üzerinde de bir süredir çalışmalar yürüten git gide popülerleşen platform, yeni servisini bugünden itibaren test etmeye başladı. Peki, uygun fiyatlı Netflix mobil servisi kullanıcılara neler bulunacak.

Hali hazırda Hindistan’da test edilmeye başlanan dijital yayın platformunun yeni üyelik seçeneğinin aylık ücretinin 250 rupi olması bekleniyor. Yaklaşık olarak 20 TL gibi bir ücrete sahip olan bu üyelik, sadece akıllı telefonlarda veya tabletlerde kullanılma ihtimali olacak.

Temel modelde olduğu gibi tek bir cihaz ile sınırlı olacak olan bu üyelikte içerikler standart kalite izlenme olanağı sunulacak.

Daha önceden de buna benzer bir ödeme planını Endonezya ve Malezya‘da test eden yetkililer, bu paket için yaklaşık olarak 4 dolar gibi bir fiyat belirlemişlerdi.

Son olarak, söz konusu bu ödeme planının ülkemizdeki kullanıcılar için de geçerli olup olmayacağı hakkında henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığını da özellikle belirtelim.

Benzer Yazılar

Dünya’nın İlk Güneş Enerjili Yolu Fransa’da Açıldı

TeknoBalta

Elon Musk’ın sıradaki projesi hakkında bilgiler!

TeknoBalta

Amazon, ‘Kapı Zili’ Şirketini 1 Milyar Dolara Satın Alıp Güçlenmeye Devam Ediyor!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster