TeknoBalta
Bilgisayar Donanım Haberleri

Nvidia, Dizüstü bilgisayarlar için MX230 ve MX250’yi Açıkladı!

Nvidia, Dizüstü bilgisayarlar için MX230 ve MX250’yi Açıkladı!

NVIDIA, fiyat/performans kategorisinde yer alan dizüstü bilgisayarlar için iki yeni ekran kartı’nı açıkladı. Şimdiye kadar fiyat/performans tabanlı dizüstü bilgisayalarda kullanılmış olan MX130 ve MX150’nin devamı olan bu ekran kartlarını MX230 ve MX250’yi açıkladı.MX250’nin özelliklerinide aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz.

Yeni ekran kartların, bilgisayarın grafik performansı yükseltilirken veya düşürülürken daha iyileşmiş ve kararlı şekilde çalışması planlanıyor. Yeni ekran kartlarının her ikisi de NVIDIA’nın önceki nesil Pascal mimarisiyle üretildi. Üretilen MX230’un, Intel’in grafik çözümü olan UHD 620’den 2,6 kat daha performanslı çalıştığı da şirket tarafından verilen detaylar arasında yer alıyor.MX230’un özelliklerinide aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz.


Her iki grafik kartı da GDDR5 bellek türüne sahip ve 4 GB’a kadar bellek içerebilir. Ayrıca ikisinde de NVIDIA Optimus teknolojisi yer alıyor.

 

Benzer Yazılar

Apple AirPod’larına sesli komut özelliği ve su geçirmemezliliği getiriyor.

TeknoBalta

WhatsApp Web Kullanıcıları İçin Günelleme Geldi

TeknoBalta

Yılın en iyi oyunları The Game Awards’ta açıklandı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

Reklam Önleyici Kullanıyorsunuz!

Lütfen bize destek olmak için reklam önleyici yani adblocker kapatınız.

Anlayışınız İçin Teşekkürler...

Close