TeknoBalta
Bilgisayar Donanım Haberleri

Nvidia, Dizüstü bilgisayarlar için MX230 ve MX250’yi Açıkladı!

Nvidia, Dizüstü bilgisayarlar için MX230 ve MX250’yi Açıkladı!

NVIDIA, fiyat/performans kategorisinde yer alan dizüstü bilgisayarlar için iki yeni ekran kartı’nı açıkladı. Şimdiye kadar fiyat/performans tabanlı dizüstü bilgisayalarda kullanılmış olan MX130 ve MX150’nin devamı olan bu ekran kartlarını MX230 ve MX250’yi açıkladı.MX250’nin özelliklerinide aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz.

Yeni ekran kartların, bilgisayarın grafik performansı yükseltilirken veya düşürülürken daha iyileşmiş ve kararlı şekilde çalışması planlanıyor. Yeni ekran kartlarının her ikisi de NVIDIA’nın önceki nesil Pascal mimarisiyle üretildi. Üretilen MX230’un, Intel’in grafik çözümü olan UHD 620’den 2,6 kat daha performanslı çalıştığı da şirket tarafından verilen detaylar arasında yer alıyor.MX230’un özelliklerinide aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz.


Her iki grafik kartı da GDDR5 bellek türüne sahip ve 4 GB’a kadar bellek içerebilir. Ayrıca ikisinde de NVIDIA Optimus teknolojisi yer alıyor.

 

Benzer Yazılar

PES 2017 Duyuruldu! İlk Bilgiler geldi!

Mertianz

Logitech G810 Orion Spectrum İnceleme

Mertianz

Samsung, yeni 800 GB olan SSD’si, Z-SSD modelini tanıttı

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster