TeknoBalta
Haberler Oyun Haberleri

Overwatcha Gelecek 27. Kahraman Açıklandı!

Overwatcha Gelecek 27. Kahraman Açıklandı!

Önceki gün yayımlanan haberimizle de belirttiğimiz gibi iyiden iyiye azalan Türk kahraman umutlarımız tamamen son buldu. Overwatch için gelecek yeni kahraman, resmi olarak açıklandı. Tahmin edildiği üzere oyunun 27. kahramanı, Torbjorn’un kızı Brigitte oldu. Yeni kahraman Brigitte için bir hikaye ve tanıtım videosu yayımlandı. Aynı zamanda yeni karakterin oyundaki sınıfı ve özellikleri de açıklandı. Ülkemizdeki Overwatch hayranlarının, Türk kahraman ve İstanbul haritası beklentileri de böylelikle başka bahara kalmış oldu.

Oyuna eklenecek yeni kahraman Brigitte, bir destek ve tank birimi üyesi olacak. Müttefiklerini zaman içerisinde iyileştirme kabiliyetine sahip olacak olan Brigitte, takım arkadaşlarının gerektiğinde kullanması için harita üzerinde iyileştirme paketleri bırakabilecek. Oyunun 27. kahramanı aynı zamanda, rakiplerin atışlarını engelleyeceği bir kalkan kullanacak. Düşmanına hasar vermek adına zincirli bir çekiç kullanacak olan Brigitte, aynı anda birden fazla düşmana hasar verebilme özelliğine sahip olacak. Ayrıca takım arkadaşlarıyla etkileşime geçerek, onların atış hızlarını arttıracak, yakınındakilere ise zırh desteği sunabilecek.

Brigitte, oldukça kullanışlı ve takım için faydalı bir kahraman olacak gibi görünüyor. Özellikle yakın dövüşlerde kullanılan ama zinciri sayesinde genişletilmiş menzillere etki edebilen silahı sayesinde, karmaşa anlarında işe yarayacaktır. Kalkanı vasıtasıyla atışları engellerken, rakiplerinin üzerine kalkanı açık bir şekilde giderse, onları ileriye doğru itebileceğini de ekleyelim. Oyunun yeni kahramanının PC platformunda test aşamasına sunulduğunu da hatırlatalım. Hayallerimizdeki gibi bir Türk kahraman gelmedi ama Overwatch oyunu için gelen her yeni kahraman, farklılık oluşturuyor. Oyunda, özellikle destek sınıfını kullanmaktan hoşlanan oyuncular için iyi bir alternatifin oyuna eklenecek olduğunu kabul etmek gerekir.

[arve url=”https://youtu.be/K_m8fcJb5tE” /]

Benzer Yazılar

Wild Terra Online – Hayatta Kalalım ve Craft Akalım!

TeknoBalta

Dirt Rally 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

FIFA 18’de Attığınız Gol Sayısını Arttırmak İçin Yapmanız Gerekenler

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster