TeknoBalta
Oyun Haberleri PlayStation

PlayStation 4’ün Özel Oyunu Olan Dreams Yarın Erken Erişime Giriyor!

PlayStation 4’ün Özel Oyunu Olan Dreams Yarın Erken Erişime Giriyor!

Geçtiğimiz zamanlarda beta süreciyle oyuncuların aklında bulunan soru işaretlerini gideren yapım için geride bıraktığımız günlerde yeni bir video yayınlanmıştı. Oyun hakkında bildiğimiz detayları tekrar gösteren video, oyunun erken erişim sürecine giriş tarihini gösteriyordu ancak tam tarihinde çıkacağı daha belli değildi. 16 Nisan olarak açıklanan tarih geldi çattı. PS4 oyuncularının çoğu Days Gone’ı bekliyor olsa da, Dreams sürpriz yapabilir.
Oyun içerisinde kendi oyunumuzu bile yapabildiğimiz Dreams’te yaratıcılığın bir sınırı yok. Heykel yapımından resim çizimine kadar her şeyi basit bir şekilde yapmamıza izin veren Dreams’te bizi neler bekleyeceğini merak etmiyor değiliz. İki kez sil baştan yapılan oyunu desteklemekten çekinmeyen Sony ise muhtemelen oyuna gerçekten yüksek şekilde güveni var. Nerdeyse 7 yıldır geliştirilme sürecinde olan oyun Media Molecule tarafından halen geliştiriliyor. Belkide Minecraftın yeni ezeli rakibi olabilme ihtimaline sahiptir.

Benzer Yazılar

Bugün Çıkan Oyun – Soul Axiom – Xbox One

TeknoBalta

Dark Souls Remastered Geliyor!

Mertianz

Star Wars: Battlefront 2 Duyuruldu

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster