TeknoBalta
playstation4-Foto-min
Güncel Haberler Oyun Oyun Haberleri PlayStation Steam

PS4 Bu Yılın Oyunları İçin Muhteşem Bir Video Paylaştı!

PS4 Bu Yılın Oyunları İçin Muhteşem Bir Video Paylaştı

Sony, her zaman ortaya güzel bir montajlı muhteşem videolar paylaşıyor. Bu video da öncekilerden çok farklı değil. PlayStation 4’ün merakla beklenen bu yılın oyunlarını birleştiren Sony, ortaya muhteşem bir video paylaştı. Sadece önümüzdeki aylarda veya bu aylarda yeni çıkacak olan oyunların değil, hali hazırda PlayStation 4’ün kütüphanesinde yer alan Horizon: Zero Dawn ve Gran Turismo Sport gibi oyunların da gösterildiği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Bilindiği gibi PlayStation 4, belkide özel oyun bakımından en yoğun yılını yaşayacak. Bu, çıkan oyun miktarı olarak değil de daha çok çıkan oyunların oyuncular üzerinde yarattıkları heyecan olarak sınıflandırılabilir. God of War, Days Gone, Spider-Man, Detroit: Become Human ve The Last of Us: Part 2 gibi PlayStation oyuncularının sabırsızlıkla beklediği oyunlar belki de en iyi ve başarılı yılını geçirmesini sağlayacak. Nisan ayında çıkacak olan God of War’ın hemen ardından, Detroit: Become Human Mayıs Ayında Çıkacak.

Benzer Yazılar

FIFA 18 La Liga Ligi’nin En İyi Oyuncuları 20-30

Mertianz

Whatsapp’tan Grup Güncellemesi!

Mertianz

FIFA 18 Süper Ligin En İyi Futbolcuları 10-20

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster