TeknoBalta
Mobil Oyunlar

PUBG sonunda Android için dağıtılmaya başlandı!

PUBG sonunda Android için dağıtılmaya başlandı!

PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da daha çok bilinen ismiyle PUBG, Çin dışındaki ülkelerde de Android platformunda dağıtılmaya başlandı. Bugüne kadar yapım yalnızca Çin üzerinde indirilebilir durumdaydı.

PUBG orijinalinden farklı mı?

Öncelikle şu anda tüm ülkelerde oyunun indirilebilir hale gelmediğini belirtmemiz gerekiyor. PUBG Corp. ilk olarak Kanada’da indirilebilir hale geldi. Fakat bu durum diğer ülkeler için de müjdeli haber olarak algılanabilir.

Henüz yapımcısı tarafından bir tarih verilmese de, Kanada’nın ardından diğer ülkelerin de yavaş yavaş PUBG’ye kavuşacağını söylemek mümkün. Yapımcılar oyunun orijinal haline olabildiğince bağlı kalınacağının da sözünü vermiş durumda.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?9=&v=JFbBNDjezRw” /]

Zaten yapım aynı oyun motoru yani Unreal Engine 4‘ü kullanacak. Ayrıca Miramar adındaki 8 kilometrekarelik harita da yapımın Android sürümünde yer alacak. Fakat orijinal sürümle aralarındaki en önemli fark, oyunun Android’deücretsiz olarak sunulacak olması. PC sahipleri ise yapıma 30 dolar ücret ödeyerek sahip olabiliyor.

Son olarak da yapımın iOS platformu için hazırlanıp hazırlanmayacağını ya da platformlar arası oynanışa izin verip vermeyeceğinin bilinmediğini de hatırlatalım.

Benzer Yazılar

Hitman: Sniper GooglePlay Şimdi Ücretsiz!

TeknoBalta

Fortnite mobil cihazlara da geliyor!

TeknoBalta

Kafa Topu 2 iOS ve Android için mağazalardaki yerini aldı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster