TeknoBalta
Bilgisayar Güncel Haberler Oyun Oyun Haberleri Steam

PUBG’nin, 9GB’lık Güncelleme İle Gelişen Yeni 2x Dürbünü!

PUBG’nin, 9GB’lık Güncelleme İle Gelişen Yeni 2x Dürbünü!

Geride bıraktığımız sene Battle Royale oyun türünü milyonlarca oyuncuya yayan Playerunknown’s Battlegrounds, her geçen gün güncelleniyor. Hile konusu yüzünden oldukça fazla oyuncusunu Fortnite’a kaptıran PUBG, şimdide 2x dürbünü değişti. 2x dürbünün görüş alanını büyüten geliştirici ekip, dürbünde oluşan blur efektini de oyundan kaldırdığını açıkladı. Bu güncelleme test sunucularında şuan bulunuyor.


Ayrıca bir oyuncu, dürbünler arasındaki farkı göstermek için Reddit üzerinde açtığı konuda 13 binden fazla onaylama almış durumdadır. Yani bu güncellemenin, oyuncuların yararına olduğunu söyleyebilirim. Son güncellemede oyuna animasyon şeklinde ifadeler ekleyen geliştiriciler, sadece bu küçük animasyonlar için 9 GB‘lık bir güncellemeyi PUBG severlere dayatmış. Devamlı olarak güncellenen oyun, bu yüzden de bazı oyuncuların canını sıkabiliyor.

Benzer Yazılar

Europa Universalis 4 Sistem Gereksinimleri

Mertianz

FIFA 18 Premier Ligi’nin En İyi Oyuncuları 20-30

Mertianz

Steam Hatası: 400 Çözümleri Ve Nedenleri

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster