TeknoBalta
Güncel Haberler Oyun Oyun Haberleri Steam

PUBG’nin Şimdiki Haritası Küçük Bir Tropik Ada!

PUBG’nin Şimdiki Haritası Küçük Bir Tropik Ada!

Birçok defa haberlerimizde ve kaynaklarımızda PUBG’ye eklenecek bir sonraki haritanın karlı bir yer sanıyorduk fakat bir ada oldu Bugün bir blog gönderisinde 2018 için planları açıklayan Playerunknown’s Battlegrounds yaratıcı direktörü Brendan Greene, PUBG’ın yeni orman haritasına ilk bakışları gösterdi.


İşaretlendiği üzere bu harita 4 x 4 km’lik tropikal arazi araziden oluşuyor ve her biri 8 x 8 km’lik su alanları dahil olmak üzere Miramar ve Erangel’in dörtte bir büyüklüğünde. Bu kadar küçük bir harita tasarlanması tüm oyuncuların belli alanlarda istemsizce toplanmasına neden olacak ve bu yüzden kapışma kısa sürecek ve daha zevk verecektir. Ancak uzaklara atlamayı seven kişiler bundan pek fazla hoşlanmayacaklar.

PUBG yaratıcı direktörü Brendan Greene’nin yaptığı açıklamada,”Çok daha küçük bir haritayla sizlere çok daha yoğun ve hızlı tempolu bir Battle Royale deneyimi sunmak istiyoruz. Daha yüksek bir oyuncu yoğunluğu ve daha kısa eşleşmeler sunacağız. Bu sefer erken saatlerde birinciyi belirlemek istiyoruz.” dedi.

Yeni haritanın 100 oyuncu ya olabilir yada olmayabilir şuanlık belli değil, ancak daha yüksek oyuncu yoğunluğunun söz konusu olması, sayının çok fazla değişmeyeceğini gösteriyor. Yeni harita önümüzdeki ay PUBG’nin test sunucusunda yayınlanacaktır.

Benzer Yazılar

CS:GO 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Sorunu

Mertianz

PlayerUnknown’s Battlegrounds için Yeni Revolver duyuruldu!

Mertianz

PUBG, Steam’deki Takas Özelliğini Devre Dışı Bıraktı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster