TeknoBalta
Güncel Haberler Oyun Oyun Haberleri Steam

PUBG’nin Yeni Kanser Hilesi Uçan Arabalar

PUBG’nin Yeni Kanser Hilesi Uçan Arabalar

Görünüşe göre göre PUBG duyurusunda oyunun içerisindeki her şeyin bir silah olabileceğini belirten PUBG, doğru söylüyormuş. Çünkü, PUBG’nin yeni hilesi ile uçan arabalar , tekneler ve botlar artık sizi öldürebiliyor. Son zamanlarda hileciler ile dolup taşan ve iki üç oyunda bir karşınıza gelen hilecilerle olan oyun haline gelen PUBG, son olarak mavi alanın dışarısında hayatta kalan oyuncular ile sıkıntı yaşamıştı. Şimdi ise hileciler, arabalar, tekneler ve botlar ile uçabiliyor, sizi öldürüp hiçbir şey olmamış gibi uçmaya devam ediyor.

 


İlk başta bunun oyunun bir bugu olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat, bunun bir hile olduğunu söyleyebiliriz. Çok hızlı bir şekilde alçalıp yükselebilen araçlar, yine hızlı bir şekilde siz göz kapatıp açana kadar ölmüş olursunuz. Son günlerde artan şikayetlerin üzerine bir çok oyuncuların karşı karşıya gelen bu hileyi YouTube üzerinden paylaşmaya başladılar. YouTube’a girip “PUBG flying car / boat hack” yazarsanız bir sürü video görürsünüz.

Benzer Yazılar

Apex Legends 1.Sezonunu Ne Zaman Başlatacak?

Caner Erdoğan

Hotspot Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Mertianz

PUBG Sanhok araba tekne spawn yerleri ve loot yerleri!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster