TeknoBalta
Oyun Haberleri

PUBG’nin Yep Yeni Tropikal Ada Haritası Test Edilip Denenmeye Başlanacak

PUBG’nin Yep Yeni Tropikal Ada Haritası Test Edilip Denenmeye Başlanacak

Oyun Geliştiricileri Konferansı 2018’de Player Unknown Battleground’a ekleyecekleri bir sonraki haritanın Tropikal bir ada olacağını duyurmuştu. PUBG’nin yeni tropik haritası 4 x 4 olacak şekilde 16 kilometrekarelik bir alandan oluşuyor. 8 x 8 haritaların 64 kilometrekarelik alanına kıyasla oldukça ufak olacak harita, 100 kişinin oyuna girmesiyle oldukça zevkli savaşlara ev sahipliği yapacak.

Nisan ayında test sunucularında denenmeye başlayacak tropikal ada haritası, benim gibi erken savaşmayı seven oyuncuların büyük beğenisini toplayacağa benziyor. Try hard yada eşya toplamak için oyuna girenlerse denize atlamayı deneyebilirler.

Haritanın geliştiricisi Greene, yeni haritanın kendine özgü bir güneydoğu Asya havasına sahip bir tasarımı olduğuna değindi. Yukarıdaki videodan göreceğiniz üzere ilk haritayı andıran tropik ada haritası, tahminimce test sunucularında 1-2 hafta denenmesinin ardından oyuna eklenecektir. Ayrıca Greene bu yıl içerisinde yayınlayacağı 8×8’lik harita üzerinde çalışmaya başladı, ancak konuyla ilgili bir ayrıntı vermedi. Son olarak elimize ulaşan haberler arasında PUBG’nin gelecekteki güncellemelerde gerçek dünya efektleri alacağı bulunuyor.

Benzer Yazılar

State of Decay 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Mertianz

Battle Royale Modu Paladins’ede Geliyor!

Mertianz

Overwatch Sistem Gereksinimleri

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster