TeknoBalta
Oyun Haberleri

Pubg’nin İlk Haritası Olan Erangel Değişiyor!

Pubg’nin İlk Haritası Olan Erangel Değişiyor!

PUBG’nin ilk haritası olan Erangel, Steam Erken Erişim platformundaki günlerinden bu yana birkaç değişikliğe uğrasa da haritanın büyük bir bölümü hâlâ ilk hâli gibi koruyor. Görünüşünden tutun, loot dağılımına kadar her şey, ilk oynadığınız günle aynı durumda. Geliştirici firma PUBG Corp. geçtiğimiz aylarda hâli hazırdaki haritaları yeniden düzenleyeceklerini açıklamıştı. Şirket, yeni içerik getirmeden önce eski içeriği kusursuz hale getirmek istiyor ve buna Erangel ile başlanılacak.

Bahsi geçen Erangel haritasının güncellenmiş hali ilk olarak Reddit’te yayınlandı. Bir kullanıcının oyunun test sunucusundaki dosyaları karıştırırken fark etmesiyle ortaya çıkan yeni Erangel, PUBG Corp. tarafından da onaylandı. Reddit’te paylaşılan yazıya göre bu güncelleme ile birlikte Erangel’a yeni ev ve malikâneler gibi mekanlar gelecek. Ve bunla birlikte haritada yüksek seviyede loot yapabilme imkanınız olacak.

Güncellemenin ne zaman geleceği bilinmiyor, bunun için PUBG Corp.’un tam planını yayınlamasını beklememiz gerekiyor. Erangel’in eski olmasından kaynaklanan bir takım görüntü sorunları tüm oyuncularca biliniyordu. PUBG’nin son gelen haritası Vikendi’deki görsel efektler ve detayları Erangel’de görmek, oyuncuları sevindirecektir.

Benzer Yazılar

Hunt: Showdown erken erişime Steam üzerinden açıldı.

TeknoBalta

Metal Gear Solid V Msvcp110.dll Sorunu Çözümü

Mertianz

FIFA 18 Süper Ligin En İyi Futbolcuları 20-30

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster