TeknoBalta
Oyun Haberleri

Reddit Kullanıcısı Mortal Kombat’ın Tüm Karakter DLC’sini Yaydı!

Reddit Kullanıcısı Mortal Kombat’ın Tüm Karakter DLC’sini Yaydı!

Mortal Kombat 11, 23 Nisan’da PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’de oyuncularıyla buluşacak. Oyunun Premium Sürümü, ilk altı DLC karakterini içeriyor. GameStop’a özel ‘Kollector’s Edition’ sürümü, bu karakterlerin yanı sıra gerçek ölçekli bir Scorpion maskesi ve bir koleksiyon kutusunu içerecek.


LeoNatan isimli bir Reddit kullanıcısı, verdiği bilgilerin doğru olduğunu ispatlamak için DLC karakterlerinin isimlerini içeren kod dosyalarına nasıl bakılacağına dair talimatlarıda yayınlamışdı. DLC karakterleri arasında Shang Tsung’ın yanı sıra Mortal Kombat savaşçıları Nightwolf, Sindel, Fujin ve Sheeva da bulunuyor.
Ayrıca bu listede oyunun lansman fragmanında ortaya çıkan Sektor ve Cyrax gibi karakterlerin bulunmaması da dikkat çekiyor.

Oyunun Nintendo Switch versiyonunun dosyalarından keşfedilen sızıntıya göre ise oyuna sonradan 9 DLC karakteri eklenecek. O, 9 Karakter DLC’leri ise şunlardır:

*  Shang Tsung
*  Joker
*  Nightwolf
*  Terminator
*  Sindel
*  Spawn
*  Ash
*  Fujin
*  Sheeva

Benzer Yazılar

Xbox, Nisan Ayının Ücretsiz Oyunlarının Listesi Açıklandı!

Mertianz

Bugün Ücretsiz Olan Oyunlar – 14.05.2019

TeknoBalta

The Forest 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster