TeknoBalta
sea-of-thieves_dhqr
Bugün Çıkacak Oyunlar Güncel Haberler Oyun Oyun Haberleri

Sea of Thieves Çıkıyor Ve Trailerı!

Sea of Thieves Çıkıyor Ve Trailerı!

Açık denizlerde korsancılık yapacağımız Sea of Thieves’in çıkacağı güne çok az kaldı. Siyah bayrakları çekip mesaimize başlayacağımız oyunun trailerı ise yayınlanmış durumda ve aşağıdan izleyebilirsiniz. Arkadaşlarımız ile beraber adalarda keşiflere çıktığımız ve düşman korsanlara karşı hazinelerimizi korumak için savaştığımız bir oyunda, bir de Kraken ile savaşmamız gerekiyor. Sekiz adet dokunaça sahip olan Kraken’in, devasa boyutlarda olduğu videodan belli oluyor. Kraken’in saldırısından hayatta kalanlar için büyük ödüller illaki mevcut olacaktır. Fakat, bunun zor olacağını da belirtelim. Gemiyi saran dokunaçlar ile savaşmanız gerekiyor ve bu sırada tamamen farklı bir dokunaç ortaya çıkıp size atak yapabilir. En İyisi  yolculuğunuzda Kraken’e rastlamamak için dua etmeniz.

Betadan farklı olarak oyunda birçok ticaret noktaların da olacağı söyleniyor. Tüm bunların yanında vahşi hayatın da betadan farklı olacağı belirtilmekte. Hayvanların ticaretinin yapıldığı Sea of Thieves‘ta, karakterinizi geliştirmenin binlerce yolu var. Son olarak oyun çıktıktan sonra da gelen güncellemeler ile oyunun içerikleri geliştirilecek.

Benzer Yazılar

Fortnite Silahlarından Birini Kaldıracak

TeknoBalta

İşinize Yarayabilecek FIFA 18 Taktikleri

Mertianz

Efsane oyun Resident Evil 2 Remake’in PC için sistem gereksinimleri açıklandı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası