TeknoBalta
Steam İndirimleri

Steam Yaz İndirimlerinin tarihi ve saati ortaya çıktı: Pamuk eller cebe!

Steam Yaz İndirimlerinin tarihi ve saati ortaya çıktı: Pamuk eller cebe!

Oyun tutkunlarının her yıl dört gözle beklediği Steam‘in Yaz İndirimi için bilinmeyen tarihe geri sayım devam ediyor. Valve ise bu süreç zarfında daha önceden olduğu gibi Steam Yaz İndirimi tarihi hakkında en ufak bir bilgi bile vermiyor.

Daha önceden de yapılan çeşitli sızıntılarla da sık sık gündeme gelen Steam Yaz İndirimi tarihi, Steam Database adlı bir Twitter kullanıcısının paylaşımıyla yeniden tartışılmaya başlandı.

Bildiğiniz üzere Steam Database adlı Twitter kullanıcısı Mayıs ayında ayında yapmış olduğu paylaşım ile beraber, bahsi geçen bu kampanyanın 25 Haziran 2019‘da başlayacağını açıklamıştı.

Bugün ise Steam’in merakla beklenen yaz indirimi ile ilgili bir takım detayları paylaşan Twitter kullanıcısı, Yaz İndirimlerinin 25 Haziran 2019′da saat 10:00‘da başlayacağını belirtti.

Daha önceden olduğu 2 hafta boyunca sürecek olan bu indirimlerin 9 Temmuz 2019 tarihinde son bulması bekleniyor. Bildiğiniz üzere Steam genelde yaz indirimlerini 21-23 Haziran tarihleri arasında başlatıyor. Buradan da anlayacağınız üzere bu yılki kampanyada bahsi geçen bu tarihlere yakın bir zamanda başlayacak.

Tabi, şimdilik Valve cephesinden bu konu ile ilgili herhangi bir resmi açıklama gelmedi. Ancak, oklar 25 Haziran 2019‘u gösteriyor.

Benzer Yazılar

Steam İndirimleri Başladı

TeknoBalta

Youtubers Life Steam’de İndirimde!

TeknoBalta

Endless Space® – Collection Bedava!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster