TeknoBalta
Platform Haberler

Steam’in Yeni Bir Diğer Rakibi WeGame X

Steam’in Yeni Bir Diğer Rakibi WeGame X

WeGame X, Tencent’in kendi oyunlarını yayınlamak için geliştirdiği dijital mağaza platformudur. WeGame X’te şuanlık toplam 17 oyun bulunduruyor. Çinli teknoloji devi Tencent’in oyun mağazası WeGame X’i dünya çapında internet ortamına sürüldü. Geçtiğimiz yıl Steam’e rakip olacağı söylenen mağaza sadece Çin’de sürdürülüyordu. Geçtiğimiz günlerle birlikte Tencent’in oyun mağazası, dünya genelinde oyuncuların beğenisine sunuldu.

2019 yılı Steam için oldukça zorlu geçecek gibi görünüyor. PC pazarının büyük bir bölümüne sahip olan Steam’e yeni bir diğer rakip daha geliyor. Epic Games Store, oyun firmaları ile anlaşarak beklenen oyunları kendi bünyesine katmayı başardı. Birer birer merakla beklenen oyunlar Epic Games Store’a yöneldi. Henüz WeGame X kütüphanesinde çok fazla oyun yok. Şuanlık sadece Çinli firmaların oyunları bulunuyor.

Benzer Yazılar

Endless Space® – Collection Bedava!

TeknoBalta

Netflix Üyelik Fiyatlarına Ufak Bir Miktarda Zam Yapıldı!

Ömer

Dota 2 Güncellemesi 10.Haziran.2019

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster