TeknoBalta
Dizi Haberleri

The Punisher’ın ikinci sezonu Ocak 2019’da geliyor!

The Punisher’ın ikinci sezonu Ocak 2019’da geliyor!

İlk sezonu ile büyük beğeni toplayan The Punisher dizisinin 2. sezonu için ilk küçük bilgi yayınlandı.

Tüm süper kahramanlar savaşadursun, Frank Castle yani namıdiğer The Punisher ayakta duruyor (en azından şimdilik). Zamanının en iyi oyunlarından biri olan The Punisher, geçtiğimiz dönemlerde ekranlara dizi olarak gelmişti ve oldukça da beğeni toplamayı başarmıştı. Herkes dizinin ikinci sezonunu beklemeye koyulmuşken bunun üzerine ilk video ile küçük de olsa bir bilgi geldi.

 

Doğrudan The Punisher için olmasa da genel olarak Netflix üzerinde neler döndüğünü gösteren videoda, dizinin yeni sezonundan bir kaç saniye de gösteriliyor ve bu bile bizi heyecanlandırmaya yetiyor. Ayrıca dizinin ikinci sezonunun önümüzdeki ocak ayında tekrardan bizlerle buluşacağını öğrenmiş oluyoruz.

Bunların yanında bildiğimiz şeylerden biri ise yapımcı ekipten Jessica Jones’un, üçüncü sezon çekimleri için şimdiden kolları sıvadığı. Marvel dünyasının Netflix ile ekranlara taşınan Daredevil gibi dizileri de merakla beklenirken, The Punisher olarak bilinen Frank Castle da bunların arasına ismini yazdırmayı başarıyor diyebiliriz. Eğer ki henüz The Punisher dizisini izlemediyseniz en azından bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Benzer Yazılar

İlk Türk Netflix dizisi Hakan: Muhafız’ın kamera arkası görüntüleri yayınlandı!

Ömer

Yüzüklerin Efendisi Dizisi İçin Amazon Elini Cebine Atıyor!

Mertianz

The Alienist Dizisi Artık Angel Of Darkness’ ile Yoluna Devam Edecek!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster