TeknoBalta
Oyun Haberleri

Tom Clancy’s The Division 2’ye Gelen Yeni Güncellemeyle Birlikte Oyun Dengelenecek!

Tom Clancy’s The Division 2’ye Gelen Yeni Güncellemeyle Birlikte Oyun Dengelenecek!

Ubisoft’un yeni oyunlarından bir tanesi olan The Division 2, geçtiğimiz haftalarda PS4, Xbox One ve PC platformları için yayınlandı. İlk oyunla birlikte oyunculara güzel bir macera yaşatan şirket, devam oyunuyla ilk oyunda ortaya koyamadığı özellikleri oyunculara sundu. Detaylı açık dünyası ve aksiyonlu çatışma mekaniklerinin bulunduğu yapım, teknik açıdan temiz olsa da mekaniksel açıdan dengesizlikler içeriyordu. Ubisoft ise geçtiğimiz günlerde bu dengesizlikler için güncelleme geleceğini söylemişti. Yayınlanan yeni güncellemeyle birlikte PvP modu daha oynanabilir hale geldi.

Artık oyunda PvP yapılabilir bir mekana girdiğiniz GS puanınız, 500’e sabitlenecek. Dark Zone bölgelerini ayıran geliştirici ekip, her Dark Zone bölgesinde bu değişikliği uygulamayacak. Diğer bir yandan artık PvP’de hipfire yaparken kritik hasar atmak da imkansız olacak.

Gelen güncellemeyle birlikte eşya toplama mekaniğini de düzelten Ubisoft, oyuncuların daha az zorlayıcı bir şekilde eşya toplamasına imkan sağlayacak. Ayrıca oyunda bir beceri kullanıp öldüğünüzde ve dirildiğinizde, ilgili becerinin dolum süresi sıfırlanıyordu. Yeni değişiklikten sonra bu durum da ortadan kalkmış oldu.

Benzer Yazılar

EA’den yeni Battlefield oyunu ile ilgili açıklama!

TeknoBalta

Quantum Break’in Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu

Mertianz

Total War’ın yeni oyunu yayınlandı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster