TeknoBalta
Oyun Haberleri

Türkiye’nin Şehirleri Artık ETS2’de!

Türkiye’nin Şehirleri Artık ETS2’de!

SCS Software’ın fenomen oyunu Euro Truck Simulator 2’nin ülkemizdeki oyuncusu sayısı her gün yükselmeye devam ediyor. Tırcılık simülasyonu olan Euro Truck Simulator 2, modları ve çevrimiçi modu sayesinde büyük bir oyuncunun beğenisini topladı. Avrupa’da geçen Euro Truck Simulator 2 DLC’si açıklandı. Road to Blacksea adını alan yeni mod, oyuna ülkemizden Trakya şehri ekleniyor. Romanya, Bulgaristan bölgelerinin yanında artık lojistik şirketimizin sınırlarınızı büyütebileceğiz. Oyunda İstanbul’un olup olmayacağı şimdilik belli değil fakat yapımcı ekibinin söylediğine göre üç ülkenin sahip olduğu tarihi yapılar oyunun içerisindede görebileceğiz. Ayrıca DLC’de orman ve sahil yolları da olacak.

Türk oyunculara göre oyuna Edirne, İstanbul, Tekirdağ ve Kırklareli şehirlerimiz oyuna ekleneceği düşüncelerindeler. Fakat DLC hakkında herhangi bir detay veya bilgi verilmedi. Ayrıca DLC’nin çıkış tarihi hakkındada açıklama yapılmadı.

Benzer Yazılar

Ölmeden Önce Oynamanız Gereken 20 Oyun

Mertianz

Overwatch Yeni Oyuncular İçin Taktikler

Mertianz

The Crew 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster