TeknoBalta
Güncel Haberler Mobil Haberleri

Twitter Bookmark Özelliğini Deniyor

Twitter Bookmark Özelliğini Deniyor

Mikro blog platformu Twitter, kullanıcılarının çok işine yarayacağını düşündüğü yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Bookmarks, yani Sonrası İçin Kaydet (#SaveForLater) özelliği sayesinde artık hoşunuza giden tweet mesajları, fotoğrafları ve videoları isterseniz daha sonra, müsait olduğunuz bir anda kontrol edebilmeniz için kaydedebileceksiniz.

Pocket uygulamasının çalışma mantığına sahip olan yer imi özelliği, o an okuyamadığınız bir Tweet’i sonradan okumanız için yer imlerine kaydetmenize olanak tanıyor. Özellikle uzun Flood‘ları istediğiniz zaman okumak için oldukça başarılı bir çözüm olan yer imi özelliği, mobil uygulamada “Listeler” seçeneğinin hemen altında yer alacak.

Yer imlerine kaydettiğiniz paylaşımların sadece sizin tarafınızdan görülebileceğini ve istediğiniz zaman okuyup yer imlerinizden çıkarabileceğinizi de ekleyelim. Atılan Tweet’leri yer imlerine eklemek ise oldukça kolay. Herhangi bir Tweet’i yer iminize eklemeniz için Tweet’in sağ köşesinde bulunan butona tıklayarak “Yer imlerine ekle” seçeneğine tıklamanız yeterli.

Benzer Yazılar

İyi Adamlar-The Nice Guys Vizyonda!

TeknoBalta

TENNOCON Warframe Etkinliğini Duyurmak İçin Çektiği Video! -9 Haziran-

TeknoBalta

Google, artık Görselleri daha kaliteli – RAISR

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster