TeknoBalta
Ubisoft

Ubisoft tarafından Rainbow Six Siege’ye zam!

Ubisoft tarafından Rainbow Six Siege’ye zam!

Bazen oyun yapımcıları ilginç kararlarıyla bizleri çok şaşırtıyorlar. Rainbow Six Siege ile büyük bir başarı elde eden Ubisoft da bu firmalardan bir tanesi. 2015 yılında piyasaya sürülen ve halen deliler gibi oynanan yapıma durduk yere yeni versiyon çıkartıp, 20 dolar zam yapıyorlar.

Rainbow Six Siege 75 TL zamlanacak!

Ubisoft sevilen oyunu için yeni bir fiyat çizelgesi yayınlayarak bir anda tepkileri üzerine çekti. 3. yılına giren Six Siege’in tüm paketlerinde 20 dolar civarında zam yapılacağı açıklandı. Bu bazı paketlerde ortalama bir değer olacakken, değişiklikler oyunculara 13 Şubat’tan sonra yansıyacak.

Normalde birçok dijital markette 40 dolar olan Standart versiyonun fiyatı 20 dolar arttırılarak yeniden 60 dolar seviyesine çıkartılacak. Bilmeyenler için hatırlatalım; AAA dediğimiz büyük yapımcıların yapımları için belirlenen fiyat etiketi 60 dolar’dır. Yani Ubisoft bu hamlesiyle sanki yeni bir oyunu bizlere sunmuş gibi davranmaya çalışıyor. Eh, böyle bir durumda haliyle insanların tepkisini topluyor.

Türkiye fiyatları henüz net olarak belli olmasa da 13 Şubat itibariyle Rainbow Six Siege fiyatı şu şekilde olacak;

  • Starter Edition – 15 dolar
  • Advanced Edition – 60 dolar
  • Gold Edition – 90 dolar
  • Complete Edition – 130 dolar

Benzer Yazılar

WATCH DOGS 2 EasyAntiCheat Service Sorunu

Mertianz

Rainbow Six Siege Savunma Operatörlerinin Özellikleri

Mertianz

Rainbow Six Siege Kolay Oyun Kazanma Rehberi

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster