TeknoBalta
Android

Ücretsiz olan Google Play Store uygulamaları!

Ücretsiz olan Google Play Store uygulamaları!

Birçok farklı uygulama ve oyunun bulunduğu listemize geçmeden önce şu uyarıyı yapmadan geçmeyelim. Siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var, dolayısıyla indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

Notecation

Notecation, akıllı cihazınızdaki GPS bilgilerini etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayan konum tabanlı bir hatırlatıcı uygulama.

:: Notecation uygulamasını indir!

Secure Note

Secure Note uygulaması ile tüm özel notlarınızı, şifrelerinizi vb. şifreli bir şekilde telefonunuzda güvenle saklayabilirsiniz.

:: Secure Note uygulamasını indir!

Runtastic Road Bike PRO

Runtastic Road Bike PRO uygulaması ile bir çeşit sosyal ağ yapısına katılarak yepyeni bisiklet güzergahları keşfedip paylaşabilirsiniz.

:: Runtastic Road Bike PRO uygulamasını indir!

Logarithm Calculator Pro

Adından da anlaşılabileceği üzere Logarithm Calculator Pro uygulaması ile rahatsız edici reklamlar olmak sızın, kolay ve hızlı bir şekilde logaritmahesapları yapabilirsiniz.

:: Logarithm Calculator Pro uygulamasını indir!

Fractions Math Pro

Fractions Math Pro uygulaması ile rahatsız edici reklamlar olmak sızın, kolay ve hızlı bir şekilde karmaşık kesir hesaplamaları yapabilirsiniz.

:: Fractions Math Pro uygulamasını indir!

Binary Calculator Pro

Binary Calculator Pro uygulaması ile rahatsız edici reklamlar olmak sızın, kolay ve hızlı bir şekilde ondalık sayı tabanında hesaplamalar yapabilirsiniz.

:: Binary Calculator Pro uygulamasını indir!

Learn Spanish with MosaLingua

Tescilli ve popüler bir dil öğrenme uygulaması olan Learn Spanish with MosaLingua ile uygulama tabanlı gelişmiş İspanyolca eğitimi alabilirsiniz.

:: Learn Spanish with MosaLingua uygulamasını indir!

Benzer Yazılar

FaceTune 2 Çıktı!

TeknoBalta

Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın Tasarımı Böyle Olacak

Mertianz

Yeni Oreo Güncellemesi , Galaxy S8’e Dolby Atmos Desteği Getiriyor!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster