TeknoBalta
Teknoloji Haberleri

Xiaomi Mi Band 4 en sonunda tanıtıldı!

Xiaomi Mi Band 4 en sonunda tanıtıldı!

Yüzde 39.9 daha büyük ekrana sahip olan Mi Band 4, artık AMOLED ekran kullanıyor. Ekran çizilmelere dayanıklı 2.5D temperli cam ile korunuyor.  Ayrıca ürün, 50 metre derinlikte suya dayanıklı. Geliştirilmiş 6 yönlü yüksek hassasiyette sensör ise serbest, sırt üstü, kelebek ve karma yüzme stillerini algılayabiliyor. Ek olarak kapalı mekan veya dış mekanda koşu, egzersiz, yüzme, bisiklet kullanma ve yürüme için 6 farklı spor moduna sahip.

NFC desteği sayesinde AliPay ve WeChat Pay gibi platformlarda kullanım da sağlanıyor. Xiao AI sesli asistan ise Xiaomi Nesnelerin İnterneti ürünlerini kontrol etmek üzere kullanılabiliyor. Bilekliği yukarı kaldırarak müzik çalmak veya randevularınızı düzenlemek de mümkün olabiliyor. Bunları sesli komutlarla yapabileceğinizi belirtelim.

Ürünün iki adet versiyonu bulunuyor. NFC sunan model 33 dolar, diğer model ise 25 dolar fiyat etiketi taşıyor. Sınırlı sayıda ve özel bant ve metal kadran detaylı Avengers Limited Edition ise 51 dolar. Satışlar ise 14 Haziran tarihinden itibaren satışlara başlıyor.

Benzer Yazılar

İşte Karşınızda İlk Katlanabilir Ekranlı Telefon – FlexPai

TeknoBalta

TSK’nın Yeni İnsansız Kara Aracı:UKAP

Mertianz

Lenovo , Yeni Telefonu Olan S5’i duyurdu ve Özellikleri Nelerdir?

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster