TeknoBalta
Otomobil Haberleri

Yeni Volvo V60 Tanıtıldı!

Yeni Volvo V60 Tanıtıldı!

Cenevre Fuarı’nda tanıtılacak olan otomobil, fuardan önce marka tarafından tanıtıldı. Yeni V60 markanın orta ölçekli station gövdeli modeli olarak geçiyor.Oldukça teknolojik görünen otomobilde XC90 ve S90 ile başlayan ve zamanla diğer modellere de entegre edilen tasarım anlayışı göze çarpıyor.

Thor’un Çekici’nden esinlenerek tasarlanan T formundaki LED’ler ön tarafta dikkat çekerken, arka bölümde ise yine LED’li stop grubu öne çıkıyor.Bir station otomobilden beklendiği gibi Volvo V60 da bolca yaşam alanı sunuyor. Selefine göre 100 kg artışla artık 841 litrelik bir hacme sahip olacak otomobilin arka koltukları katlandığında ise bu hacim 1364 litreye kadar çıkartılabiliyor.

V60’da otomatik acil frenleme, yaya, hayvan ve bisiklet sürücülerini algılama, şeritte tutma, sürücü yorgunluk uyarısı, 360 derece kamera, geri bölge trafik asistanı gibi yüksek seviye yardımcı elemanlar görev yapıyor.

Benzer Yazılar

Ford,Tesla Ve Google Savaş Açtı!

TeknoBalta

Tesla’nın Otomatik Pilotunu Portakalla Kandıran Adam!

Mertianz

427 lira cam filmi cezasını duyan sanayiye koşuyor

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster