TeknoBalta
Google Güncel Haberler Haberler İnternet Haberleri Sektörel Haberler Site Haberleri Youtube

Youtube Otomatik Paylaşım Özelliğini Kaldırdı!

Youtube Otomatik Paylaşım Özelliğini Kaldırdı!

Google, bugüne dek kullanıcıların kullanabildiği bir özelliği YouTube’tan kaldırmaya hazırlanıyor. Şirket, yapmış olduğu açıklamada YouTube’a yüklenen videoların Twitter ve Google Plus üstünden otomatikman paylaşılmasının artık mümkün olamayacağını duyurdu. Peki bu ne anlama geliyor?

31 Ocak tarihinden itibaren YouTube’a kullananların işine yarayan bir özellik tamamen kaldırılıyor. Google’dan meydana getirilen açıklamaya bakılırsa kullanıcılar bugüne dek YouTube’a yükledikleri videoların otomatikman hem Twitter hem de Google Plus üstünden paylaşılabilmesini sağlıyordu. Böylece manuel giriş yapılması gerekmiyordu ve kullanıcıyı bir zahmetten kurtarıyordu. Sadece şirket, bu politikasında bir değişim yaparak bu otomatik özelliğin kaldırılmasına karar vermiş durumda.

BUNDAN SONRA NE OLACAK?

Söz mevzusu ayarın kaldırılması, otomatik meydana getirilen paylaşımları engelleyecek. Sadece kullanıcılar bu belirttiğimiz tarihten itibaren videolarını kendileri manuel olarak toplumsal medya hesaplarında paylaşmak durumunda duracak.

İçerik oluşturucuları için hakikaten de fena bir haber; zira bilhassa sık sık YouTube’a görüntü yükleyen bir kullanıcının artık her seferinde bu paylaşımları da kendisi yapması gerekecek.

Benzer Yazılar

Artık Youtube’da Video İndirebileceksiniz

Mertianz

PUBG’nin Yeni Haritası Haftaya Test Sunucularına Geliyor!

Mertianz

Guardians of the Galaxy Vol. 2 – Galaksinin Koruyucuları 2 Yeni Fragmanı

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster