Microsoft, Yeni Oyunu State of Decay 2’nin Oynanış Videosunu Paylaştı

Microsoft, Yeni Oyunu State of Decay 2’nin Oynanış Videosunu Paylaştı

Microsoft ve Undead Labs iş birliği sonucunda ortaya çıkan State of Decay serisinin yeni oyunu, kısa süre içerisinde oyuncularla buluşacak. Zombi saldırısından sonra hayatta kalmaya çalıştığınız State of Decay 2, çıkış ve aynı zamanda oynanış videosu ile karşınızda.

Daha önce görmediğiniz bir çok oyunculu deneyim sağlama amacı taşıyan oyun, hayatta kalma mekaniğinin sınırlarını zorlayacak. Serinin ilk oyununa olan benzerliği ile eleştirilen State of Decay 2, süreklilik sahibi bir topluluk yaratmanıza izin verecek. Oyun boyunca isterseniz tek başınıza isterseniz de diğer oyuncuların yardımı ile ilerleyebileceksiniz. Dinamik bir yapıya sahip olacak olan oyunda, kendi başınıza hareket etmek ekstradan bir risk almanız anlamına gelecek.

30 dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan oyunun çıkış tarihi 22 Mayıs 2018 olarak belirlenmiş. Çıkış videosunun bile paylaşıldığını göz önüne alırsak, herhangi bir ertelenme yaşanacağını düşünmüyoruz. Unreal Engine 4 kullanılan oyunun, Epic Games tarafından geliştirilen motorun gücünün hakkını verdiğini söyleyebiliriz. Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz oynanış videosundan grafiklerin kalitesine göz atabilirsiniz.

[arve url=”https://youtu.be/qjLOFZjGClY” /]

Microsoft, State of Decay 2 ile mikro satın alma yolundan ilerleyecek mi?
Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamalara göre, oyun herhangi bir satın alma işlemi bulundurmayacak. Bu da demek oluyor ki, yapmak ve elde etmek istediğiniz her şey için emek harcamanız gerekiyor. Unutmadan söyleyelim, oyun tabii ki ek paketler bulunduracak ancak bunlara oyun içi satın alma diyemeyiz.

Benzer Yazılar

Microsoft Katar’a Dev Yatırım Yapacak!

Windows 10’nun En İyi Programları

Büyük Windows 10 güncellemesi yolda!

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Daha Fazlası